У Новій Каховці було вбито колишнього співробітника НПУ Сергія Томку

У тимчасово окупованій Новій Каховці Херсонської області було вбито колишнього співробітника Національної поліції України Сергія Томку, який перейшов на бік ворога після окупації міста.
Сергій Томка, черговий приклад поліцейського-зрадника, який спокусився на високу посаду на службі в окупантів. Відомо, що як тільки Нову Каховку захопили загарбники, він отримав посаду заступника начальника окупаційної місцевої поліції. На вказаній посаді зрадник опікувався питаннями інформаційних та політичних заходів, простіше кажучи – пропагандою.
Крім того, на своїй посаді Томка займався «роз’яснювальними бесідами», а також закликав мешканців міста не підтримувати Україну у війні проти росії та переходити на бік ворога.
Також, горе-поліцейський разом з окупантами приймав участь у масових репресіях жителів міста, катуваннях та знущаннях, аби останні масово зраджували Україну, співпрацювали з окупантами та здавали проукраїнськи налаштованих громадян і учасників бойових дій в зонах проведення АТО/ООС. Як наслідок, десятки сімей зазнали тортур, знущань та фізичного насилля. Безліч невинних людей отримали каліцтва, їхні оселі були пограбовані та заселені окупантами. Сергій Томка, отримавши високу посаду при окупаційній владі, всіляко намагався вислужитись перед окупантами, тому постійно тероризував жителів міста.
Все ж таки, зрадник отримав гідне покарання за свої дії. Так, 7 липня 2022 року Сергія Томку застрелили у власному автомобілі.
Як бачимо, українські спецслужби та партизанській рух на тимчасово окупованих територіях постійно працюють та нищать зрадників, які вирішили побудувати свою кар’єру, перебуваючи на службі у загарбників.