Поліцейського-зрадника ліквідовано у Мелітополі, якому захотілось служити окупанту

Вкотре, поліцейського-зрадника ліквідовано у Мелітополі, якому захотілось служити окупанту.
27 квітня 2023 року в одному із під’їздів багатоквартирного будинку, розташованому в центральні частині Мелітополя, стався вибух. Як стало відомо, внаслідок вибуху було тяжко поранено колишнього співробітника Національної поліції Олександра Міщенко, який перейшов на сторону країни-агресора. Зрадника доставили до лікарні, де він помер від отриманих поранень. Про цю подію розповідав мер Мелітополя Іван Федоров, а згодом про це заговорила окупаційна влада міста та безліч російських ЗМІ.
Слід зазначити, що до повномасштабного вторгнення рф на територію України Олександр Міщенко був начальником Приазовського відділення поліції Мелітопольського відділу ГУНП в Запорізькій області. З приходом окупантів до Мелітополя, Міщенко вирішив зрадити українському народові та в надії на отримання високої посади при окупаційній владі перейшов на бік ворога. Більше того, зрадник намагався схилити на бік ворога своїх же колег, обіцяючи високу зарплатню, посади та безпеку рідних і близьких родичів під час служби в «правоохоронних органах» міста. Колишній співробітник Національної поліції України вирішив спробувати свої сили в ролі керівника служби охорони «очільниці» окупаційної російської адміністрації Мелітополя Галини Данильченко, але, як ми бачимо, він і себе захистити не в змозі.
За інформацією від місцевих жителів, Олександр Міщенко не лише забезпечував безпеку «мера», а й маючи наявну інформацію стосовно проукраїнськи налаштованих мешканців міста, учасників бойових в зонах проведення АТО/ООС, передавав її до т.зв. «місцевих правоохоронних органів» та представникам фсб рф. Як наслідок, почалось масове знущання над місцевими жителями, залякування фізичною розправою, тортури та навіть катування, і все це робилось, щоб окупанти отримали змогу убити наших героїв, які боронять Україну, починаючи з 2014 року, а також виявляти українських партизанів й патріотів. Крім того, за «наводкою» Олександра Міщенко було вбито чи покалічено чимало патріотично налаштованих громадян, оскільки їх не вдавалось схилити до співпраці з окупаційним режимом. Як наслідок, сотні будинків та квартир було пограбовано, а їх власників виселили на вулицю, щоб окупанти змогли заселитись.
Отже, завдячуючи українським спецслужбам та партизанському руху опору, кожен зрадник отримує гідне йому покарання.