ПРИВІТАННЯ Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України з нагоди Дня Державного Прапора України

Шановні бойові побратими!
Щиро вітаю Вас із Днем Державного Прапора України!
Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України. Під нашим прапором ми мусимо служити так, щоб нащадки пишалися перемогами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню державу – Україну.
З 2014 року, коли у дім мільйонів українців увірвалась війна, ці слова набули особливого значення. Адже відтоді синьо-жовтий прапор, пробитий осколками і кулями на передовій та високо піднятий над звільненими містами і селищами Донбасу, є символом честі, мужності та незламності нашого народу.
Бойові друзі, у цей день ми вкотре згадуємо тих, хто у різні роки поклав життя у боротьбі за Україну. Тих, кого у цій боротьбі надихав синьо-жовтий стяг. Ми схиляємо голови в пам’ять про героїв минулих поколінь борців за незалежність, та вшановуємо сучасних воїнів, які під українським прапором сьогодні відстоюють нашу державність.
Шануймо, оберігаймо та захищаймо наш прапор, як найвищий скарб нації! Нехай сьогодні кожен з нас відчує гордість за Україну.
Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добра, злагоди, упевненості в щасливому майбутньому рідної країни!
Слава Україні!
Разом переможемо!
генерал-лейтенант Сергій Наєв

#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #НАЄВ