Наєв розповів про ситуацію у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей

Війна з росією охопила не лише схід та південь України. Північна операційна зона також не є виключенням.

Кордон на півночі нашої країни це лінія зіткнення з ворогом
Кордон на півночі нашої країни це лінія зіткнення з ворогом

Про це повідомили на офіційній сторінці генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

В прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей (так як й на всій території країни) діє правовий режим воєнного стану. Щодня ворог наносить по тим територіям вогневе ураження. Противник використовує різні види зброї, включаючи авіацію, артилерію, міномети та гранатомети, залучає диверсійні групи.

росія використовує всі їй відомі й можливі військові вміння, щоб знищити нашу націю, і байдуже, куди влучить випущена ракета, снаряд чи куля.

Кордон на півночі нашої країни це лінія зіткнення з ворогом зі всіма притаманними їй бойовими діями.

Ці бойові дії можуть призвести до загибелі як цивільних, так і військових людей, взяття їх в полон та руйнування цілих прикордонних сіл та міст. Кожен цивільний має чітко усвідомити, що перебування поблизу кордону з росією є небезпечним!
Щодня військові адміністрації вирішують питання евакуації мешканців з цих областей, так само, як з прифронтових населених пунктів на Сході та Півдні України.

Війна триває, і для того, щоб українські військові могли вести повноцінний обмін вогнем та нищити ворога не задумуючись, що можуть нашкодити нашим громадянам, кожен свідомий українець має прислухатися до порад військових адміністрацій.

За кожний постріл, намагання задіяти диверсантів окупант отримує гідну відповідь, діємо й на випередження.
Велика шана кожному українському воїну, хто проявляє свою мужність та відвагу, захищаючи нашу незалежність!