Командувач сил оборони звернувся до військових журналістів у їхнє професійне свято

Військові журналісти наразі уміло протистоять усім викликам інформаційної війни, протидіячи дезінформації, зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач сил оборони Сергій Наєв звернувся до військових журналістів з нагоди їхнього професійного свята, яке відзначається 16 лютого, – Дня військового журналіста України.

Відповідний запис опубліковано у Facebook на особистій сторінці Сергія НАЄВА.

У своєму відеозверненні генерал-лейтенант Наєв наголосив, що на сьогодні журналістам доводиться безперервно й напружено працювати  у пошуках найоптимальнішого, реалістичного та об’єктивного висвітлення подій. Крім того, представники ЗМІ наразі уміло протистоять усім викликам інформаційної війни, протидіячи дезінформації.

“Саме з інформації від військових журналістів та пресофіцерів підрозділів Збройних Сил України починається ранок кожного українця вже майже 10 років. Ризикуючи своїм життям, вони розповідають усьому світу правду про військові злочини російських загарбників на території України” – наголосив Наєв.

Також він додав, що саме військові журналісти готують тисячі повідомлень, сюжетів та репортажів із передової в умовах бойових дій. Вони не лише оперативно й достовірно надають інформацію, але й, що іноді критично важливо, – надають її саме тоді, коли про неї вже можна говорити офіційно.

Він побажав журналістам наснаги, мужності й терпіння у вашій нелегкій праці на користь України. І запевнив, що журналісти висвітлять обов’язково висвітлять найголовнішу новину – новину про нашу омріяну Перемогу!

Разом Переможемо!