Сьогодні в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та звʼязку

16 листопада працівники радіо, телебачення та зв’язку в Україні відзначають своє професійне свято.

Перший телеефір в Україні відбувся першого лютого 1939 року, він тривав сорок хвилин. А вже з 1989 року почало розвиватись комерційне телебачення.

радіо

Фахівців привітали зі святом представники влади України. Зокрема, це зробили в пресслужбах Луганської, Донецької та Херсонської областей, частина яких перебуває в окупації.

Як повідомляє пресслужба Луганської ОВА, зв’язківець наразі є найбільш затребуваною спеціальністю в ЗСУ, адже ці люди ризикують життям, щоб мешканці ТОТ не опинилися в повному інформаційному вакуумі. Окрему подяку висловили також тележурналістам, які щодня нагадують про Луганщину.

Також своє привітання висловив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв. Він зауважив, що працівники інформаційної сфери сприяють процесам державотворення та розвитку демократії.

“Щиро дякую вам за нелегку працю і професіоналізм, які ви щоденно та з гідністю проявляєте в умовах війни – правдиво інформуєте слухачів та глядачів про усі події, які відбуваються у нашій країні та світі”, — зазначив він.