Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав Обʼєднане командування Збройних сил НАТО “Брюнссум” (далі – ОК ЗС НАТО).

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав Обʼєднане командування Збройних сил НАТО “Брюнссум” (далі – ОК ЗС НАТО).
Мета візиту – досягти глибшого взаєморозуміння та покращити оперативну сумісність між НАТО і Україною.

 

Командувач розповів закордонним колегам про досвід нашої країни у відповідних питаннях безпеки, зокрема під час планування та проведення операцій.
Також під час переговорів генерал-лейтенант зазначив, що Командування Обʼєднаних Сил ЗСУ, було створено у результаті трансформації Збройних Сил України відповідно до правил, принципів і стандартів НАТО, набуло оперативних спроможностей, активно навчаючись та впроваджуючи процедури Альянсу у свою повсякденну діяльність.
– Цей процес трансформації дуже допоміг Командуванню та керівництву Сил оборони України на початку російського повномасштабного вторгнення, а згодом і на різних оперативних напрямках, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Під час засідання за круглим столом та брифінгом було обговорено широкий спектр тем, включаючи оперативні процедури та здатність ОК ЗС НАТО діяти як розгорнутий штаб операції.
Своєю чергою, командувач ОК ЗС НАТО генерал Гульєльмо Луїджі Мільєтта підкреслив вагому важливість цих заходів.

 

Багато чого сталося в Альянсі за останні кілька років і ми плануємо скористатися нагодою візиту генерал-лейтенанта Сергія Наєва, щоб повідомити про місію та завдання нашого Командування. Також для нас це є можливістю отримати відповідний досвід від тих, хто воює безпосередньо в сучасній війні, – зауважив генерал Гульєльмо Луїджі Мільєтта.
Крім цього, він додав, що єдність залишиться основою так званої міжнародної коаліції.
– Росія ніколи не передбачала нашу силу і неподільність наших цілей. Відважні воїни України продовжують творити історію, захищаючи свободу і незалежність рідної країни, і ми будемо з вами стільки, скільки буде потрібно, – заявив генерал Мільєтта.
Наприкінці візиту генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував генералу Мільєтті, підкресливши, що Україна прагне стати повноправним членом Організації Північноатлантичного договору.

 

– Цей візит став ще одним кроком до взаємодії Збройних Сил України з відповідними Об’єднаними командуваннями Альянсу та країнами-членами НАТО. Щиро дякую за можливість почути та побачити те, що найближчим часом буде впроваджено в роботі Командування Об’єднаних Сил ЗСУ, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Відділ звʼязків з громадськістю Командування Обʼєднаних Сил ЗС України