У росіян використовують будь-що в своїй антиукраїнський пропаганді

Що вчергове дивує у росіян, так це те, наскільки вони безсовісно і нахабно використовують будь-що в своїй антиукраїнський пропаганді, зокрема, йдеться про померлих, яких, в слов’янській традиції, ніколи не використовували в будь-яких цілях, бо ж, усім відома фраза – про мертвих або добре або ніяк.
Разом з тим росіяни не вперше використовують українських бійців, які загинули в бою, як об’єкт для своєї пропаганди, зокрема й цього хлопця вони оббрехали, по-перше заявивши що саме наші український військові його застрелили, а по-друге, що ніби-то у нього на мобільному виявленні кадри, які доказують факт обстрілу українськими військовими, як сепаратистів так і своїх.
Звісно для нас ця інформація є не лише абсолютною дурнею, але викликає огиду тому що ми знаємо і на власному досвіді (хто воював, а таких в Україні вже не мало) впевнені, що наші, апріорі не можуть обстрілювати своїх позицій але як видно, для росіян і так званого “народу Донбасу”, це й досі є тими страшилками, початок яких пішов від розп’ятого “слов’янського хлопчика”.
А це вкотре показує та демонструє принципову різницю між ментальністю українця і росіянина коли те, у що з легкістю вірить власне розум російського окупанта, є диким і принципово несприйнятним для українського металу.
Почивай з миром український солдат.
Росіяни ж вкотре продемонстрували, що ні чого людського в них просто не має, а ні загально прйнятих всім цивілізованим світом моральних правил, а ні християнських чеснот. Їх закон то безчесття і паскудство. Такі вони люди і нічого з цим не поробиш…

%d блогерам подобається це: