Російська армія в «Л/ДНР»

Факт участі регулярної російської армії у війні проти України на Донбасі вже ні для кого не є секретом. Нещодавно стала відома нова інформація
про дислокацію військ країни-агресора на окупованих територіях Луганщини
та Донеччини.

Один з колишніх бойовиків «ЛНР» підтвердив присутність регулярних російських військ в Луганську та Сніжному.

За його словами, кадрові військові армії РФ розміщуються на «другому ешелоні» від лінії зіткнення і надають вогневу підтримку з важкого озброєння по позиціям українських військових. Крім того, російські офіцери виконують функції «спостерігачів» за діяльністю збройних підрозділів терористів.

Також, у мережі показали черговий доказ присутності російських військ на Донбасі. Так, на кадрах відео зафіксовано, як на безіменних могилах російських десантників під Псковом з’явилися кам’яні надгробки. Їх встановили на гроші Міноборони РФ. А поховані в могилах солдати, які загинули на Донбасі у серпні 2014 року.

Як повідомив раніше координатор групи “Інформаційний опір” Юрій Карін, на підставі документів російської армії була підтверджена загибель 103-х кадрових військовослужбовців, ще 378 отримали поранення. Найбільші втрати РФ зазнала в районі села Георгіївка Луганської області.

Все це доповнить доказову базу в майбутньому судовому процесі над Росією та її політичною верхівкою.

Сергей Григорьев специально для «Real Donbass»