Благотворительный фонд “Army of Victory”

Благодійний фонд «АРМІЯ ПЕРЕМОГИ» засновано 26 лютого 2019 року учасниками бойових дій, які захищали Батьківщину в ході проведення антитерористичної операції на сході країни.

Ми є добровільним, недержавним, неприбутковим самостійним благодійним фондом для допомоги учасникам бойових дій, в тому числі які отримали інвалідність під час захисту Батьківщини, родинам загиблих, родинам учасників бойових дій, яких незаконно утримують терористичні організації, або які зникли безвісті в зоні проведення АТО, діючим військовим які проходять службу у зоні проведення Операції об’єднаних сил, а також, на окремих засадах, громадянам, які всебічно сприяють діяльності Організації і беруть участь в реалізації її програм та заходів.

Ми розуміємо потреби воїнів, ветеранів та інвалідів війни, родин загиблих героїв. Оскільки наразі в нашій державі механізми допомоги ветеранам та їх родинам ще недосконалі, організація бере активну роботу по вирішенню даних проблем. Також мі розуміємо реальні потреби військових на Сході, та їх потреби які поза спроможністю командування.

Головною метою діяльності БФ «АРМІЯ ПЕРЕМОГИ» є створення механізму допомоги для військових, ветеранів, членів сімей ветеранів, мешканців прифронтової зони, сприяння консолідації і координації зусиль ветеранів АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, створення для них належних умов для повноцінної реабілітації, працевлаштування та повернення до нормального життя, наданню оздоровчої, медичної, психологічної та моральної допомоги членам громадської організації, в першу чергу інвалідам АТО та сім’ям загиблих.

Голова фонду Холодний Володимир Сергійович

Рахунок: №26007300202333, корпоративна картка №26003304202333, АТ «Ощадбанк» МФО 322669, Благодійна організація «Благодійний фонд Армія Перемоги» (код ЄДРПОУ 42844097)